מאמרים

מה עושים עם המחמם המשולש, ואיך זה קשור לליל הסדר?


מה עושים עם  המחמם המשולש, עכשיו עם סדר פסח, ועוד עם הקורונה.

מה עושים עם ... מה...?!!

המחמם המשולש!

מה זה??!!!!

רמז: זה לא גאדג'ט חדש שמנקה/מבשל/מסדר במקומכם/משחק עם הילדים.

אבל, עם טיפול נכון במחמם המשולש, תוכלו לעשות את כל אלה, ואפילו עם חיוך.

המחמם המשולש Triple Warmer הוא מרידיאן, כלומר, ערוץ אנרגיה, אשר על פי הרפואה הסינית, מתחיל בקמיצה, עולה במעלה הזרוע בחלקה החיצוני, עובר דרך הכתף במעלה הצוואר, מאחורי האוזן- ומסתיים ברקה. 

זהו מרידיאן המקושר להיבטים המעשיים, תפקודיים של חיינו, והוא מיוחס גם אל המערכת החיסונית והתגובה החיסונית של הגוף, המווסתת את טמפרטורת הגוף.

המחמם המשולש משמש כתגובה הגופנית לרפלקס ההישרדותי של "הילחם או ברח". הוא שולט בפעולת בלוטת האדרנל, ולכן גם בהפקה של האדרנלין והקורטיזול- שני 'ידידים' שקרויים פעמים רבות גם- 'הורמוני הסטרס'.

השניים האלה חשובים לנו ביותר, כשעלינו להימלט מסכנה אמיתית. אולם, רוב הזמן איננו נמלטים מסכנות אמיתיות, אלא נכנסים ללחץ דומה  מתוך סיבות ממשיות הרבה פחות, כגון: רגשות, מחשבות מגבילות, אמונות איתן אנו מסתובבים בעולם ב'ידיעה מוצקה' ש"חייבים..."/צריך..."/ "בלי...אי אפשר", וכדומה. דוגמאות עדכניות בתקופת קורונה לא נראה לי שצריך לפרט. 

בתוך בליל הדברים שנדמה לנו שהם קיומיים, ואלה שאכן חיוניים, מתבלבל לגמרי המרידיאן החביב שלנו, תגובות הלחץ עולות בהתאם, וגובות מאיתנו מחיר גבוה (להבנת המחיר- לחצו כאן).

אז הנה שני תרגילים קצרים, פשוטים ונחמדים, שיאפשרו לכם להרגיע את המרידיאן הזה, שאצל רובנו עובד שעות נוספות. הם לוקחים כשתי דקות לבצע, ואחריהן- תרגישו רגועים יותר, ותוכלו לקחת רגע אוויר, ולבדוק, האם באמת "חייבים/צריך/אי אפשר בלי..." וכו'. הם טובים, אגב, לכל יום של השנה.

 

אז איך מרגיעים את המחמם המשולש? לחצו כאן - המחמם המשולש- ותירגעו לכם.

 

ומי שמעונין להגיע לתרגילי אנרגינ נוספים, שיעשו לו יום שמח, בריא ויעיל בהרבה- מוזמן ללחוץ על הקישור תרגילי אנרגיה ליום בריא.

  

 

שיהיה חג שמח ובריא, ושנצא מהעבר השני של הגל הזה מחוזקים ומסוגלים. 

 

מה עושים עם המחמם המשולש, ואיך זה קשור לליל הסדר?
Share
 
 
 
  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

מאמרים

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet

a>