מאמרים

תרגיל אחד ביום #1 - שלוש הטפיחות


תרגיל אחד ביום #1

תרגילי אנרגיה לזרימה נכונה- 

התרגיל הפשוט הבא מגיע משיטת דונה אידן, והוא מומלץ ביותר בכל יום בשנה. 

התרגיל הזה יארגן אתכם ליום חדש ולתקופות חדשות.  השימוש בטכניקות אלה באופן יומיומי בונה הרגלי אנרגיה חיוביים, ואם תתמידו ותבצעו כל יום (או כמעט...)- תראו שיש לתרגיל אפקט מצטבר על האנרגיה ומצב הרוח היומי. תרגישו ממוקדים, קלים ואנרגטיים, וכל זה – בכמה דקות בלבד. מומלץ לבצע בבוקר, ובכל זמן אחר.

שלושת הטפיחות: מרים את רמת האנרגיה, מחזק את המערכת החיסונית. נותן הרגשה טובה.

השתמשו במספר אצבעות או באגרוף קפוץ קלות כדי לתופף על הנקודות שבתמונה. תופפו במרץ (מבלי להכאיב) על כל נקודה. התרכזו בשאיפה דרך האף ונשיפה דרך הפה.

  1. נקודה K-27 נמצאת תחת הקצה הפנימי של עצם הבריח, במקום בו ישנה מעין צורת האות U במרווח שבין שתי עצמות הבריח. מתחתית האות U- קחו כשניים וחצי סנטימטר לכיוון החוצה. תופפו או עסו את שתי הנקודות במשך כ- 15-20 שניות.
  2. נקודת התימוס נמצאת מתחת לעצם בית החזה, באמצעה. תופפו עליה ביד פתוחה/אגרוף/קצות האצבעות כ- 20-30 שניות.
  3. תופפו על נקודות הטחול הנמצאות מתחת לחזה ובמורד צלע אחת במשך כ-15 שניות. לחילופין, ניתן לתופף על נקודות "תחת הזרוע"= אזור רצועת החזייה של הנשים.
   


בהצלחה, ויום טוב ושקט- בחוץ ובפנים.

לטכניקות נוספות לאיזון ושחרור אנרגטי- היכנסו לדף הבית, ונווטו משם. 

תרגיל אחד ביום #1 - שלוש הטפיחות
Share
 
 
 
  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

מאמרים

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet

a>