מאמרים

עדויות מסדנאות המבוא לשיטת EFTמילכה יקרה,

תודה לך על הסדנה המדהימה.

הגעתי אליך בלי לדעת כלום על השיטה, רק ידעתי ממורה יקרה שלי שאני חייבת ללמוד את שיטת הטפינג.

במקרה דרך האינטרנט הגעתי אליך ומיד הבנתי שאת האדם הנכון.

נאספנו מספר אנשים שלא הכרנו מקודם ולמרות זאת האווירה הייתה נעימה, פתוחה ובטוחה.

ההסברים שלך היו ברורים מעשיים מאוד. הרגשתי איך את משתוקקת לתת לנו עוד ועוד ידע.

בסדנה חווינו רגעים של התרגשות מהשיתופים של חלק מהמשתתפים ומתוך החוויה של כל אחד מאיתנו.

מספר ימים לאחר הסדנה בהתנסות אישית בשיטה, בדקתי עם עצמי סוגיה שמאוד מעסיקה אותי סביב בתי.

מילכה, את אמרת לנו: לפני שאני משתמשת בשיטה זו עבור מישהו אחר חשוב, לנקות את מה שלא פתור מולם. להיות נקיים בעצמינו. כך ניסיתי לעשות. אחרי מספר דקות ארוכות של טיפוף לפתע הבנתי באופן ברור, מדוע אני חשה אשמה במשך שנים כלפיה. היה קשה. הרגשתי בושה, הרגשתי צורך להתחיל לסלוח לעצמי או לפחות להתכוון לכך.

היה כל כך נפלא להבין, להתחיל לשחרר את המקום הכואב שבעיקר גורם נזק ליחסים בינינו.

תודה מילכה יקרה על העזרה, כבר מחכה לסדנאות הבאות,

באהבה גדולה,

יהודית

 

"הסדנה הזאת השאירה בי רושם עמוק. מצאתי כלי עבודה פשוט, חכם ויעיל ביותר לשחרור הכאבים הגופניים והרגשיים שלי. הסדנה הועברה על ידייך באופן מקצועי ביותר, ברור ונגיש מאד. ההנחיה מלאת הידע, הרגישה והנינוחה שלך יצרה מרחב בו יכולתי להתנסות בשיטה ולשחרר דברים שישבו בתוכי כבר זמן רב. תחושת ההקלה מלווה אותי עדיין, שבועות לאחר הסדנה."

תמר 

 

חוויה טובה, שקטה מאד ונעימה. ממוקדת וברורה. לסדנה היה מבנה טוב ונהניתי מהשילוב בין התיאוריה, ההתנסות והעבודה המעשית. אין לי ספק שהאנרגיות שלך, החיות, שמחת הגילוי וההנאה שלך לשתף אחרים בכזו פשטות ובחיוך-משפיעות."    פ. פסיכותרפיסטית גופנית

 

"לאחר הסדנה חשתי שלווה גדולה. למרות קשיים העומדים בפני כיום הרגשתי אופטימית בהרבה מבעבר. אני מרגישה שאני יכולה לחזור ולמצוא את הכוחות שלי."
מ.

"קיבלתי כלים ברורים וברי-יישום איתם אני יכולה להתמודד עם מה שהחיים מזמנים לי. תודה על ההנחיה המקצועית ותשומת הלב האישית."
ש.

 

 "נהניתי מאוד מהקורס והרגשתי שהכלי הזה בא לי בדיוק בזמן הן מבחינה אישית והן מקצועית. אני בתקופה של שינויים ונמצאת הרבה בחוסר שקט. לאחר הסדנה היה לי שקט בגוף שלא הרגשתי כבר כמה חודשים."

ד. מטפלת בתנועה

 

"הסדנה נתנה לי חוויה של העשרה. נחשפתי למשהו חדש ויוצא דופן, עוד כלי טיפולי שנראה אפקטיבי ומרתק. הסדנה התייחסה לתכנים רלוונטיים, ההנחיה היתה ברורה, מוחשית וחווייתית. כל נושא שעלה קיבל יחס מעמיק ואישי."

נעה, מטפלת בתנועה.

 

"אני נהניתי ללמוד משהו חדש, ותוך כדי לראות שהוא מתחבר לי לידע קודם. מבחינתי זו תוספת מעניינת ואני כבר סקרנית לנסות את השיטה על עצמי, על מקורבים ובתקווה גם על מטופלים."

רבקה, פסיכותרפיסטית גופנית

 

"חוויה טובה, שקטה מאד ונעימה. מאד ממוקדת וברורה. לסדנה היה מבנה טוב ונהניתי מהשילוב בין התיאוריה, ההתנסות והעבודה המעשית.

אין לי ספק שהאנרגיות שלך, החיות, שמחת הגילוי וההנאה שלך לתף אחרים בכזו פשטות ובחיוך-משפיעות."

פ. פסיכותרפיסטית גופנית

 

"העברת את הסדנה בנועם, מתוך אמונה עמוקה בשיטה. את קשובה, לבבית, רהוטה ומדויקת. יש לך כל כך הרבה להציע לעולם."

שרה, מאמנת אישית

 

למידע והרשמה לסדנה- לחצו כאן

עדויות מסדנאות המבוא לשיטת EFT
Share
 
 
 
  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

מאמרים

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet

a>