מילכה לאון

  המטופלים שלי השיגו תוצאות עמוקות וארוכות טווח בסוגיות של משקל, סטרס, חרדה, כאב, פוביות, שיפור יכולות ספורטיביות, יחסים, ועוד."

לינדסי קני, מאמנת אישית ומטפלת בשיטת EFT, לוס אנג'לס.

 

EFT סייע למטופלים שלי להתמודד בהצלחה עם התמכרויות, צער, פחדים, פוביות, ניצול מיני, ביצוע, דימוי עצמי וסטרס.

ד"ר קתרין זלצמן

 

מילכה לאון – מי אני?

הגעתי לעולם הזה מתוך תנועה, והתנועה היא האופן בו אני חווה את עצמי ואת חיי.

גדלתי בתוך תחומי המחול והתנועה, כשאני עוסקת שנים רבות בקשר שבין הגוף- תנועה-רגש וחשיבה ומתמחה ביחסים ההדדיים של האופן בו מבטאת תנועת הגוף, ואף יוצרת, את דפוסי החשיבה והרגש, ולהפך. אני עוסקת בתנועת הגוף, ובתנועה של האנרגיה בתוך הגוף.

יש לי תואר שני בניתוח תנועה לאבאן ממרכז לאבאן בלונדון, בו גם לימדתי במשך מספר שנים.  במקביל לימדתי בקולג'ים למשחק ובתוכניות להכשרת תרפיסטים. כל אלה הפגישו אותי עם מגוון עשיר של היבטים על הקשר של התנועה, הפסיכולוגיה וההבעה.

 

כשחזרתי ארצה, לאחר 8 שנים בלונדון, לימדתי במשך 9 שנים באקדמיה למחול בירושלים, ועד היום אני עובדת (באהבה ובשמחה) עם בני נוער בתחומי המחול והיצירה. במקביל אני  מרצה בקורסי הכשרת תרפיסטים באוניברסיטאות ומכללות בארץ, כשמטרתי היא להדביק אותם באמונה הגדולה שיש לי בכוחה המרפא של התנועה. את זה אני עושה כבר למעלה מ-20 שנה.

 

בשנים האחרונות  השתלמתי בהנחיית קבוצות, בשיטות גופניות שונות( יוגה, BMC ) ובעבודה בשיטת EFT. אני מנחה בשיטת EFT ובשיטות תנועתיות-אנרגטיות נוספות. אני עובדת עם  קבוצות ויחידים.

  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

מילכה לאון

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet