חנות
תודה לכם על ביקורכם בדף החנות. בהדרגה יתווספו כאן מוצרים שיתמכו בכם בדרך לחיים שיש בהם יותר חופש ובחירה.
הדיסק עם האריזה אריזת הדיסק צד אחורי אריזת הדיסק צד קדמי

דיסק שמע- חופש מלחץ וסטרס- בקצות אצבעותיכם

למדו לשחרר לחץ מחייכם באמצעות שיטת EFT בקלות ובמהירות


קמים בבוקר עייפים, רצים מדבר לדבר ועדיין לא מספיקים? מתרגזים בקלות, כועסים בפקקים וצועקים על הילדים?
נדמה לכם שהחיים מתנהלים על קרוסלת ענק שמישהו שכח לעצור?
מרגישים בסוף היום כאילו העבירו אתכם במסחטה של מכונת הכביסה?
מתקשים לחשוב בבהירות, דוחים החלטות ופעולות חשובות עד ש 'תתבהר התמונה' בראש שלכם?

אם התשובה לאחת השאלות האלה היא חיובית- אתם בלחץ!!!
ברוכים הבאים לעולם המודרני!!!


לחץ וסטרס נחשבים ל 'מגיפה' של העולם המודרני והמגיפה הזו פוגעת בכולנו. הסטרס משפיע על כל ההיבטים של החיים ופוגע בבריאות, בשמחת החיים, ביכולת הריכוז והמחשבה, בזיכרון וביכולת שלנו לתפקד בחיי היומיום.
אם היו אומרים לכם שיש דרך בעזרתה תוכלו לבחור לכם 'חיים אחרים'- משוחררים מלחץ, כעס וסטרס, בלי מצבי רוח ורגזנות- הייתם מאמינים?

הפעם- כדאי להאמין!


 בעזרת דיסק זה תלמדו שיטה פשוטה ויעילה בעזרתה תשתחררו מלחץ וסטרס, תרגישו מלאי אנרגיה ותסיימו את היום רגועים ונינוחים. בשפה ברורה, קולחת ומעניינת מלמדת אתכם מילכה לאון, מומחית לניתוח תנועה ומנחה בשיטת EFT כיצד לשחרר מתח גופני ורגשי בתוך דקות אחדות.
שיטת EFT היא טכניקה פשוטה ויעילה לעזרה ועבודה עצמית, הנקראת גם "דיקור ללא מחטים". זו שיטה המשתמשת במערכת האנרגיה של הגוף, כשם שעושה הדיקור הסיני, אך ללא צורך במחטים. בשיטה זו  משלבים תיפוף קל על נקודות מסוימות בגוף, המהוות קצוות של מרידיאנים עם חשיבה ודיבור על הדברים אותם רוצים לשנות, לדוגמא- שחרור מסטרס. השיפור מגיע תוך דקות אחדות, והשיטה- נמצאת שם תמיד עבורכם. 

תכנים מעולים, אווירה רגועה, טיפים פרקטיים – דיסק חובה לכל מי שסובל מלחצים, חוסר שקט, בעיות שינה, חוסר מיקוד ועומס עבודה. מילכה אשת מקצוע מעולה ומנוסה, שמעבירה את הכלים המדויקים ביותר באווירה נעימה, נינוחה ומעשירה. ממליץ בחום! ד"ר יניב זייד, מומחה בינלאומי לשכנוע

 ועכשיו הדיסק במחיר מיוחד - 45 ש"ח בלבד (כולל המשלוח).

 

לקנייה- לחצו על כפתור התשלום בתחתית העמוד.


  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

חנות

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet