החופש לבחור - המשך

 

"יום אחד יתעוררו אנשי הרפואה ויוכחו כי בעיות רגשיות בלתי פתורות הן המקור ל- 85% מכל המחלות. כשהם יעשו זאת, EFT יהווה אחד מכלי הריפוי העיקריים שלהם, כפי שהוא בשבילי..."

ד"ר אריק רובינס, רופא כללי. 

  האם ידעתם שטובי הרופאים במערב טוענים כיום כי 95% מהמחלות הן תוצאה של סטרס?
האם ידעתם שבארה"ב כ-90% מהביקורים של חולים אצל רופאים הן בגלל סימפטומים שמקורם הוא סטרס?
האם ידעתם שסטרס הינו גורם משמעותי בהתפתחותן של מחלות כגון סוכרת, מחלות לב, סרטן, מחלות אוטו-אימוניות, השמנת -יתר, דיכאון ועוד?
תארו לעצמכם שהיתה דרך פשוטה, נטולת כאב, לא פולשנית וקלה ללמידה שהיתה מאפשרת לכם לשחרר בעצמכם בתוך מספר דקות לחץ, מתח, סטרס, כאבים גופניים ונפשיים שאתם מסתובבים איתם ימים, חודשים ואפילו שנים?
תארו לעצמכם שהשיטה הזו היתה פשוטה כל כך שילד בן 7 היה יכול לעשות אותה לבדו.
דמיוני, הא?!! לו היתה דרך כזו- זה היה נפלא!!
 אז...הדרך אינה דמיונית כלל. קיימת שיטה כזו, שמה EFT, ותוכלו לקרוא עליה בקישור הזה.
והיא פשוטה, נטולת כאב, לא פולשנית וקלה ללמידה. השיטה יכולה לאפשר לכם
• חיים מלאים בעשייה ומשוחררים  מלחץ.
• בריאות טובה יותר
• חופש מכאבים ומועקות
• להרגיש 'חיים', שמחים ומלאי אנרגיה
• חופש לבחור את המקצוע בו אתם רוצים לעסוק
• חופש לבחור את הדרך בה אתם מנהלים את חייכם
• חופש לבחור כיצד אתם מגיבים לאירועים בחייכם,
לאנשים שסביבכם ולשינויים החלים בדרככם.
 
 
האהבה, החזון והמטרה שלי הם לסייע לאנשים, גם לכם, לחיות את חייכם באופן פתוח שמח ובריא יותר. אני רוצה לסייע לכם לשחרר לחץ וסטרס, כיוון שהם מהווים עול על חייכם, ומפריעים לכם להגשים את חלומותיכם. להשתחרר מכאבים ומועקות ולמצוא יותר אנרגיה ושמחת חיים – אותם תבלינים ההופכים את המאמץ של החיים לקל ומהנה יותר.
ויותר מזה- אני רוצה לסייע לכם להשיג את זה בכוחות עצמכם, כך שתוכלו לסמוך על הכוחות והכלים שבידיכם. אני רוצה לתת בידיכם את המפתחות לשמחה ולהתפתחות של עצמכם- בכל מצב ובכל גיל. 
 
 
רוצים לשמוע עוד וללמוד את הדרך הפשוטה, הנוחה והיעילה ביותר לעשות זאת? רשמו את פרטיכם בטופס, ותעברו מיד לסרטון שילמד אתכם כיצד להשתחרר בעזרת שיטת EFT מהגורמים המפריעים לכם להשיג את מטרותיכם, ולהתחיל לחיות חיים בריאים, שמחים ורגועים יותר.
 

  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

החופש לבחור - המשך

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet