הצהרת אחריות


להגנתכם ולהגנתי, ברצוני כי  תדעו את הדברים הבאים:


האינפורמציה המוצגת באתר זה- כולל רעיונות, הצעות וטכניקות המוצעים במאמרים, כתבות, סרטוני ווידאו וקטעי שמע -   הינה חינוכית-לימודית באופייה, והיא ניתנת כאינפורמציה כללית בלבד ואין בכוונתה לשמש ייעוץ רפואי או פסיכולוגי.

מתן הידע מצדי וקבלתו מצדכם לא נועדו על מנת ליצור יחסי מטפל-מטופל בין הגולש לביני. אין בכוונתי להחליף יחסים של אחד-על-אחד עם רופא או מטפל מוסמך. כמו בכל טכניקת עזרה עצמית, מומלץ לכם להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם לפני שאתם מתחילים לעבוד באופן אינטנסיבי בשיטה


EFT  הינה טכניקה המשתייכת לתרפיות האנרגיה, והשימוש בה מראה על תוצאות מרשימות ביותר בשחרור קשיים ומועקות גופניות ונפשיות. אולם, הטכניקה צריכה עוד להיחקר באופן מלא כדי לקבל את אישורה של הקהילה האקדמית, רפואית ופסיכולוגית המערבית. הטכניקה הינה חדשה באופן יחסי, ומבחינה זו, היא עדיין נחשבת לניסיונית.

 

למרות שטכניקת EFT נמצאה על ידי רבים כבטוחה ביותר, לא פולשנית, נוחה לשימוש וידידותית ביותר למשתמשים רבים בעולם כולו, ביניהם רופאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים ואנשים רבים מהסקטור הרפואי-טיפולי, אין דרך להיות בטוחים לחלוטין שלא תגיבו באופן נוח פחות לשיטה. הרוב המכריע של האנשים, כ- 99% מוצאים את השיטה יעילה, ותגובות לא-רצויות הינן נדירות ביותר, בכל זאת אתם מתבקשים לקחת אחראיות מלאה על בריאותכם הפיזית והנפשית.
בעצם המשך הגלישה שלכם באתר אתם מאשרים כי הנכם מקבלים על עצמכם הסכם זה.
בהצלחה!!

 


 

  "גם אצלכם לא כל הימים מתחילים נפלא? קמים עייפים, לחוצים ובלתי מרוכזים? רוצים נורא להרגיש טוב עם עצמכם והחיים, אבל איכשהו זה לא מצליח?
הורידו את ספרון המתנה שהכנתי לכם, וקחו לעצמכם 5 דקות בלבד, ולא תאמינו כמה מהר ובקלות אתם יכולים להרגיש מרוכזים, רגועים ואנרגטיים יותר ליום שלפניכם. להורדה - מלאו את פרטיכם בטופס ההרשמה, ומייד תוכלו להוריד את הספרון שיעשה לכם את הבוקר."

הצהרת אחריות

© כל הזכויות שמורות מילכה ליאון | החופש לבחור | המרכז ללימודי שיטת EFT

Tivonet